crosssearch

Rezidence Tiffany se nachází v klidné jižní části letoviska Silvi Marina, od moře je vzdálená asi 350 metrů. V její blízkosti se nachází supermarket a každou neděli také trh. V průběhu hlavní sezóny okolí také nabízí lunapark. Tento typ ubytování je vhodný také pro uzavřené...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

6-lůžkový apartmán TRILO: 12

Celkem osob: 72

Poloha:

Rezidence Tiffany se nachází v klidné jižní části letoviska Silvi Marina, od moře je vzdálená asi 350 metrů. V její blízkosti se nachází supermarket a každou neděli také trh. V průběhu hlavní sezóny okolí také nabízí lunapark.

Tento typ ubytování je vhodný také pro uzavřené kolektivy (kapacita 72 lůžek).

Vybavení:

Parkovací místa, výtah. V komplexu se nachází v současné době nevyužívaná restaurace, jejíž prostory je možné využít pro různé skupinové aktivity.

Ubytování:

Jednoduše vybavené apartmány typu trilo. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), televizi a balkon či terasu.

Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Sport:

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, aerobic, windsurfing, půjčovny šlapadel. Bohaté společenské vyžití - kavárny, retaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo. 

Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Tipy:

Řím: celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Uvidíte památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí,  Fontánu di Trevi,  Španělské schody, Panteon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné.

Ostrovy Tremiti: výlet lodí na vápencové ostrovy. Vhodné ke šnorchlování a potápění. Vyžití zde naleznou i milovníci památek, a to při prohlídce místního středověkého opatství.

Atri a Silvi Alta: odpolední výlet do blízkých městeček s typickou  abruzzskou  architekturou. Atri je údajně nejstarším městem západní Itálie. Z obou míst, která leží cca 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží a dokonce i na pohoří Gran Sasso.

Gran Sasso a Castelli: polodenní výlet určený  milovníkům krásné  přírody a hor. Uvidíte nejdivočejší a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol Gran Sassa - Corno Grande (2912 m n. m.).

Pláž:

Písečná: asi 350 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) v zadních řadách pláže za příplatek/na vyžádání. V období 21.5.-11.6.2016 a od 3.9.2016 do konce plážové sezony je plážový servis zdarma, konec plážové sezóny určuje majitel pláže v závislosti na počasí.

Moře:

cca 350 metrů od rezidence.

Moře:

asi 350

Centrum:

asi 800

Další:

Malá zvířata jsou po dohodě povolena (zdarma, nutno předem nahlásit).

Kauce za apartmány se nevyžaduje.

TRILO 6+1:

obsazenost 4 až 6 osob, 2 ložnice pro 4 osoby (jedna s manželským lůžkem, jedna s palandou), obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyně, TV, sociální zařízení, balkon či terasa. Možnost 7. lůžka (za příplatek)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000