crosssearch

Rezidence Terra Felice

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Součástí rezidence je bazén (nutná je koupací čepice) a parkoviště, které je k dispozici za poplatek. Nedaleko od rezidence se nachází sportovní centrum (fotbalové a volejbalové hřiště, další sportovní možnosti).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nová moderní rezidence Terra Felice je situována pouhých 100 m od pláže, kousek od promenády v letovisku Tortoreto Lido. Zábavní vodní park Acquapark Onda Blu leží asi 2 km od ubytování.

Vybavení:

Součástí rezidence je bazén (nutná je koupací čepice) a parkoviště, které je k dispozici za poplatek. Nedaleko od rezidence se nachází sportovní centrum (fotbalové a volejbalové hřiště, další sportovní možnosti).

Ubytování:

Moderní apartmány jsou elegantně vybaveny. V každém apartmánu se nachází kuchyně, koupelna se sprchou, terasa s výhledem a posezením, TV, pračka.

Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Sport:

Bazén přímo v areálu rezidence. Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití - večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: dětská hřiště.

Tipy:

Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží), programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).

Pláž:

Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Moře:

asi 100 m od rezidence.

Moře:

asi 100

Centrum:

asi 3 200

Další:

Pobyt s domácími mazlíčky je povolen za poplatek.

BILO 4:

obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem,  koupelna se sprchou, sociální zařízení, pračka, TV a terasa s posezením.

TRILO 6:

obsazenost 4-6 osob, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, koupelna se sprchou, sociální zařízení, pračka, TV a terasa s posezením.

QUADRI 8:

obsazenost 6-8 osob, mezzonet, v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, sociální zařízení, TV, pračka. V patře: 2x ložnice, koupelna se sprchou, velká terasa s posezením a výhledem.

QUADRI 10:

obsazenost 8-10 osob, mezzonet, v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, sociální zařízení, TV, pračka V patře: 2 ložnice (jedna s dalšími 2 rozkládacími lůžky), koupelna se sprchou, velká terasa s posezením a výhledem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000