crosssearch

Moderně zařízená rezidence s částečně bezbariérovým přístupem je situována v centru městečka a v těsném dosahu pláže. Je vhodnou volbou na letní dovolenou pro rodiny s dětmi, mladé páry a kolektivy. Bohaté společenské a kulturní dění naleznete v blízkém centru. Letovisko bylo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán MONO: 3

4-lůžkový apartmán BILO: 4

Celkem osob: 28

Poloha:

Moderně zařízená rezidence s částečně bezbariérovým přístupem je situována v centru městečka a v těsném dosahu pláže. Je vhodnou volbou na letní dovolenou pro rodiny s dětmi, mladé páry a kolektivy. Bohaté společenské a kulturní dění naleznete v blízkém centru. Letovisko bylo vyhlášeno mezi odborníky jedním z nejatraktivnějších míst v oblasti Jaderského moře. Je vyhledáváno mezi turisty z celé Evropy.

Vybavení:

Příjemná rezidence Mac má pro své hosty k dispozici parkovací místa pod rezidencí, výtah a částečný bezbariérový přístup.

Ubytování:

Rezidence Mac nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Sport:

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, aerobic, windsurfing, půjčovny šlapadel. Bohaté společenské vyžití - kavárny, retaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo.

Pro děti: in-line bruslení, hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, houpačky.

Tipy:

Řím: celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Uvidíte památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí,  Fontánu di Trevi,  Španělské schody, Panteon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné.

Ostrovy Tremiti: Výlet lodí na vápencové ostrovy. Vhodné ke šnorchlování a potápění. Vyžití zde naleznou i milovníci památek, a to při prohlídce místního středověkého opatství.

Atri a Silvi Alta: Odpolední výlet do blízkých městeček s typickou  abruzzskou  architekturou. Atri je údajně nejstarším městem západní Itálie. Z obou míst, která leží cca 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží a dokonce i na pohoří Gran Sasso.

Gran Sasso a Castelli: Polodenní výlet určený  milovníkům krásné  přírody a hor. Uvidíte nejdivočejší a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol Gran Sassa - Corno Grande (2912 m n. m.).

Pláž:

Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) v zadních řadách pláže za příplatek/na vyžádání. V období 21.5.-11.6.2016 a od 3.9.2016 do konce plážové sezony je plážový servis zdarma, konec plážové sezóny určuje majitel pláže v závislosti na počasí.

Moře:

asi 50 metrů od rezidence.

Moře:

asi 50

Centrum:

asi 300

Další:

Malá zvířata jsou po dohodě povolena (zdarma, nutno předem nahlásit).

Kauce za apartmány se nevyžaduje.

MONO 2-4:

obsazenost 2 až 4 osoby, obývací místnost s dvoulůžkem a rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, sociální zařízení, terasa.

BILO 4+1:

obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice pro 2 osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, terasa. V některých apartmánech jsou místnosti rozděleny pouze dřevěnou přepážkou. Možnost 5. lůžka (za příplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000