crosssearch

Rezidence Leopardi

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Příjemná apartmánová rezidence se nachází v klidné uličce v blízkosti centra města Alba Adriatica. Před domem se nachází prostor vhodný pro cvičení (aerobic apod.). Rezidence je vhodnou volbou pro letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán MONO: 2       2-lůžkový apartmán BILO: 1

4-lůžkový apartmán BILO: 4         6-lůžkový apartmán TRILO: 8

Celkem osob: 70

Poloha:

Příjemná apartmánová rezidence se nachází v klidné uličce v blízkosti centra města Alba Adriatica. Před domem se nachází prostor vhodný pro cvičení (aerobic apod.). Rezidence je vhodnou volbou pro letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem lákají k různým sportovním aktivitám. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem na komfortní dovolenou mezi turisty z celé Evropy.

Vybavení:

Vkusně vybavené apartmány s vlastním sociálním zařízením a balkonem, TV, pračka, parkovací místo. Klimatizace v období 2.7. - 27.8.2016 zdarma, v ostatních termínech za poplatek. Ve městě je spousta obchodů s módními doplňky, potravinami, restaurace a kavárničky.

Ubytování:

Rezidence Leopardi nabízí možnost příjemného ubytování v moderních apartmánech pro 2 až 6 osob. Bližší popis najdete níže u jednotlivých ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Sport:

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití - večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Tipy:

Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapartk Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).

Pláž:

Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Moře:

asi 250 m od rezidence.

Moře:

asi 250

Centrum:

asi 300

Další:

Nutno vzít si vlastní povlečení a ručníky.

MONO 2:

obsazenost 2 osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon.

BILO 4+1:

obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 5. lůžka (za poplatek).

TRILO 6+1:

obsazenost 4 až 6 osob, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000