crosssearch

Moderně zařízená rezidence Gugu s částečně bezbariérovým přístupem se nachází přímo v centru městečka v těsné blízkosti pláže. Svým kvalitním ubytováním a službami je středisko vhodnou volbou na komfortní letní dovolenou pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán BILO: 12

Celkem osob: 48

Poloha:

Moderně zařízená rezidence Gugu s částečně bezbariérovým přístupem se nachází přímo v centru městečka v těsné blízkosti pláže. Svým kvalitním ubytováním a službami je středisko vhodnou volbou na komfortní letní dovolenou pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky.

Vybavení:

Parkovací místa v oploceném dvoře, výtah, částečně bezbariérový přístup.

Ubytování:

Standardně vybavené apartmány typu bilo. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout a terasu. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Sport:

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, aerobic, windsurfing, půjčovny šlapadel. Bohaté společenské vyžití - kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Tipy:

Řím: celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Uvidíte památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí,  Fontánu di Trevi,  Španělské schody, Panteon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné. Ostrovy Tremiti: výlet lodí na vápencové ostrovy. Vhodné ke šnorchlování a potápění. Vyžití zde naleznou i milovníci památek, a to při prohlídce místního středověkého opatství. Atri a Silvi Alta: odpolední výlet do blízkých městeček s typickou  abruzzskou  architekturou. Atri je údajně nejstarším městem západní Itálie. Z obou míst, která leží cca 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží a dokonce i na pohoří Gran Sasso. Gran Sasso a Castelli: polodenní výlet určený  milovníkům krásné  přírody a hor. Uvidíte nejdivočejší a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol Gran Sassa - Corno Grande (2912 m n. m.).

Pláž:

Písečná: asi 20 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) v zadních řadách pláže za příplatek/na vyžádání. V období 21.5.-11.6.2016 a od 3.9.2016 do konce plážové sezony je plážový servis zdarma, konec plážové sezóny určuje majitel pláže v závislosti na počasí.

Moře:

cca 20 metrů od rezidence.

Moře:

asi 20

Centrum:

asi 200

Další:

Malá zvířata jsou po dohodě povolena (zdarma, nutno předem nahlásit).

Kauce za apartmány se nevyžaduje.

BILO 4+1:

obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení (WC, sprcha), terasa nebo balkon. Možnost 5. lůžka (za příplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000