crosssearch

Rezidence Green Marine

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Rezidenční komplex se nachází přímo u moře v klidné jižní části Silvi Marina. Svým kvalitním ubytováním a službami je středisko vhodným výběrem na komfortní letní dovolenou pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné jsou procházky v odpoledních a večerních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán MONO: 10

4-lůžkový apartmán BILO: 10

6-lůžkový apartmán TRILO: 8

Celkem osob: 128

Poloha:

Rezidenční komplex se nachází přímo u moře v klidné jižní části Silvi Marina. Svým kvalitním ubytováním a službami je středisko vhodným výběrem na komfortní letní dovolenou pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné jsou procházky v odpoledních a večerních hodinách v udržované zahradě komplexu. Ta je plná subtropických stromů a pestrobarevných květin. Do centra se dostanete volnou chůzí asi za 30 min.

Vybavení:

Zahrada, celkové oplocení, parkovací místa (omezený počet, nutno zamluvit předem).

Ubytování:

Standardně vybavené apartmány typu mono, bilo a trilo. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout a balkon. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Sport:

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, aerobic, windsurfing, půjčovny šlapadel. Bohaté společenské vyžití - kavárny, retaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Tipy:

Řím: celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Uvidíte památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí,  Fontánu Trevi,  Španělské schody, Panteon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné.

Ostrovy Tremiti: výlet lodí na vápencové ostrovy. Vhodné ke šnorchlování a potápění. Vyžití zde naleznou i milovníci památek, a to při prohlídce místního středověkého opatství.

Atri a Silvi Alta: odpolední výlet do blízkých městeček s typickou  abruzzskou  architekturou. Atri je údajně nejstarším městem západní Itálie. Z obou míst, která leží cca 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží a dokonce i na pohoří Gran Sasso.

Gran Sasso a Castelli: polodenní výlet určený  milovníkům krásné  přírody a hor. Uvidíte nejdivočejší a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol Gran Sassa - Corno Grande (2912 m n. m.).

Pláž:

Písečná - s pozvolným vstupem do moře; plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) v zadních řadách pláže za příplatek/na vyžádání. V období 21.5.-11.6.2016 a od 3.9.2016 do konce plážové sezony je plážový servis zdarma, konec plážové sezóny určuje majitel pláže v závislosti na počasí.

Moře:

asi 20-100 m od komplexu.

Moře:

asi 20-100

Centrum:

asi 1 200

Další:

Malá zvířata jsou po dohodě povolena (zdarma, nutno předem nahlásit).

Kauce za apartmány se nevyžaduje.

MONO 2-4:

obsazenost 2 až 4 osoby, místnost s manželským lůžkem, rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociálním zařízením, balkon.

BILO 4+1:

obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon. Možnost 5. lůžka (za poplatek).

TRILO 6+1:

obsazenost 4 až 6 osob, dvě ložnice pro 4 osoby, (v některých apartmánech může být v jedné ložnici palanda), obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000