crosssearch

Rezidence Green Bay Village

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Rezidenci naleznete mezi Silvi Marina (asi 4 km) a Pinetem (asi 1 km), na prosluněném kopci s vyhlídkou na jednu z nejkrásnějších pláží Jaderského pobřeží, mezi olivovým hájem a piniovým lesem, který střeží středověká věž v Cerranu. Nákupní centrum je vzdálené asi 2 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 4

Celkem osob: 16

Poloha:

Rezidenci naleznete mezi Silvi Marina (asi 4 km) a Pinetem (asi 1 km), na prosluněném kopci s vyhlídkou na jednu z nejkrásnějších pláží Jaderského pobřeží, mezi olivovým hájem a piniovým lesem, který střeží středověká věž v Cerranu. Nákupní centrum je vzdálené asi 2 km.

Vybavení:

Apartmány se soukromým parkovištěm, klimatizace (za poplatek), bazén pro celý komplex (otevřen od 11.6. do 9.9.), soukromá pláž, garáž (za příplatek).

Ubytování:

Rezidence Green Bay nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech, bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní.

Sport:

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, windsurfing. Bohaté společenské vyžití (Silvi Marina nebo Pineto) - kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo.

Tipy:

Řím: celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Uvidíte památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí,  Fontánu di Trevi,  Španělské schody, Panteon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné.

Ostrovy Tremiti: výlet lodí na vápencové ostrovy. Vhodné ke šnorchlování a potápění. Vyžití zde naleznou i milovníci památek, a to při prohlídce místního středověkého opatství.

Atri a Silvi Alta: odpolední výlet do blízkých městeček s typickou  abruzzskou  architekturou. Atri je údajně nejstarším městem západní Itálie. Z obou míst, která leží cca 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží a dokonce i na pohoří Gran Sasso.

Gran Sasso a Castelli: polodenní výlet určený  milovníkům krásné  přírody a hor. Uvidíte nejdivočejší a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol Gran Sassa - Corno Grande (2912 m n. m.).

Pláž:

Písečná - s pozvolným vstupem do moře, přístupná podchodem. Plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) v zadních řadách pláže za příplatek/na vyžádání. V období 21.5.-11.6.2016 a od 3.9.2016 do konce plážové sezony je plážový servis zdarma, konec plážové sezóny určuje majitel pláže v závislosti na počasí.

Moře:

asi 200 metrů od rezidence.

Moře:

asi 200

Centrum:

asi 2 900

Další:

Rezidence se nachází cca 4-5km do centra Silvi Marina, do Pineta cca 1km.

Pouze pro klienty s VLASTNÍ DOPRAVOU (vzdálenost od agentury cca 5,5km).

BILO 4+1:

obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkladacím dvoulůžkem, pokoj s manželským lůžkem, soc. zařízení, terasa s posezením. Možnost 5. lůžka (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000