crosssearch

Rezidence El Chico

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Příjemná apartmánová rezidence El Chico leží v atraktivní části Alba Adriatiky - přímo u pláže a pěší a cyklistické promenády. Místo je pro svou dovolenkovou atmosféru vhodné pro rodinnou dovolenou a pro ty, kteří mají rádi živější prostředí. V blízkosti rezidence se pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 5

6-lůžkový apartmán: 5

Celkem osob: 50

Poloha:

Příjemná apartmánová rezidence El Chico leží v atraktivní části Alba Adriatiky - přímo u pláže a pěší a cyklistické promenády. Místo je pro svou dovolenkovou atmosféru vhodné pro rodinnou dovolenou a pro ty, kteří mají rádi živější prostředí. V blízkosti rezidence se pro milovníky nakupování nacházejí obchody s různým zbožím a když vyhladovíte, můžete si zajít na vyhlášenou pizzu nebo těstoviny do okolních restaurací nebo pizzerií a cestou domů se stavit na drink do jednoho z barů.

Vybavení:

Rezidence El Chico má bezbariérový vstup, výtah a soukromé parkoviště (150 m od rezidence). Možnost wifi připojení a klimatizace (na vyžádání/za příplatek).

Ubytování:

Standardně vybavené apartmány s vlastním příslušenstvím, TV, pračkou a parkovacím místem. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Možnost využití pestré nabídky místních restaurací.

Sport:

Jízda na kole či kolečkových bruslích podél palmové promenády, beach volejbal na bílé pláži, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití - kavárny, bary, restaurace,zmrzlinárny a pizzerie. Pro děti: dětská hřiště, pískoviště.

Tipy:

Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu!

Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží).

Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje.

Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa).

Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční.

Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec-srpen).

Pláž:

Písečná: asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře, část pláže volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek na místě.

Moře:

asi 50 m od ubytování

Moře:

asi 50

Centrum:

asi 150

Další:

Nutno vzít si vlastní povlečení a ručníky, v rezidenci nejsou k dispozici k pronájmu.

BILO 4+1:

obsazenost 2-5 osob, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 5. lůžka (za poplatek).

TRILO 6+1:

obsazenost 4-7 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000