crosssearch

Rezidence Alighieri

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Nová moderní rezidence Alighieri s luxusně vybavenými apartmány se nachází ve středisku letoviska Martinsicuro, leží asi 200 m od pláže, pěší a cyklistické promenády. Rezidence má výtah a bezbariérový vstup, proto je vhodnou volbou pro rodiny s malými dětmi, lidmi s pohybovými...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 4

6-lůžkový apartmán: 3

Celkem osob: 34

Poloha:

Nová moderní rezidence Alighieri s luxusně vybavenými apartmány se nachází ve středisku letoviska Martinsicuro, leží asi 200 m od pláže, pěší a cyklistické promenády. Rezidence má výtah a bezbariérový vstup, proto je vhodnou volbou pro rodiny s malými dětmi, lidmi s pohybovými obtížemi a seniory. Parkování je přímo u objektu. V blízkosti jsou restaurace, obchody, pizzerie, bary, diskotéky a cukrárny. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po pobřeží, sledování západu slunce. Oblast je vyhledávána turisty z celé Evropy.

Vybavení:

Všechny apartmány s příslušenstvím jsou vybaveny TV/SAT, pračkou a parkovacím místem a wifi připojením. Rezidence má výtah a bezbariérový přístup.

Ubytování:

Rezidence Alighieri nabízí příjemné ubytování v apartmánech pro 2-6 osob s možností přistýlky s možností klimatizace (na vyžádání/za poplatek), bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Sport:

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití - večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: dětská hřiště a skákadla.

Tipy:

Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).

Pláž:

Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Moře:

asi 200 m od rezidence.

Moře:

asi 200

Centrum:

asi 500

Další:

Nutno vzít si vlastní povlečení a ručníky.

BILO 4+1:

obsazenost 2 až 5 osob, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon. Možnost 5. lůžka (za poplatek).

TRILO 6+1:

obsazenost 4 až 7 osob, ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení a balkon. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000