crosssearch

Residence Eurhotel

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Komfortní rezidenční a hotelový komplex leží na pobřeží oblíbené turistické lokality Montesilvano Lido, která navazuje na město Pescara, dosažitelné po dlouhé pobřežní promenádě lemované bary, restauracemi a obchůdky. Výhodná poloha tohoto střediska umožňuje hostům snadné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komfortní rezidenční a hotelový komplex leží na pobřeží oblíbené turistické lokality Montesilvano Lido, která navazuje na město Pescara, dosažitelné po dlouhé pobřežní promenádě lemované bary, restauracemi a obchůdky. Výhodná poloha tohoto střediska umožňuje hostům snadné využívání služeb přilehlé hotelové pláže s jemným pískem, prožití volných chvil u bazénu či vychutnávat příjemné procházky turistickým městečkem Montesilvano. Moderní devítipodlažní rezidence je složena ze 130 komfortně zařízených apartmánů, některých s výhledem na moře.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY

Bazén pro dospělé a bazén pro děti, recepce s úschovnou cenných předmětů, restaurace, bary, společenský sál, tenisový kurt (použitelný také jako minifotbalové hřiště), privátní hotelová pláž s možností zapůjčení vodních plavidel, výtah a zábavní program. Za poplatek: lehátka u bazénu.

APARTMÁNY

Nově a moderně zařízeny, mají telefon, terasu, koupelnu se sprchou a WC a kuchyňský kout. Na vyžádání je možný televizní přijímač (za příplatek € 25/týden).

Apartmán pro 2 - 4 osoby (mono - 50 m2): Obývací pokoj s dvou- nebo jednolůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem oddělená od obývacího pokoje vysokou stěnou.

Apartmán pro 2 - 5 osob (bilo - 60 m2): Ibývací pokoj s dvou- nebo jednolůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem.

Pobyt: sobota/ sobota

Malá zvířata: povolena, za příplatek.

Pláž: 0 m, hotelová, písčitá.

Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 skládací plážová křesla pro každý apartmán, lehátka za poplatek.

Parkoviště: zdarma, před residencí.

Žel. stanice: Montesilvano (1km).

 

Poloha hotelu:

Na okraji pláže

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000