crosssearch

Dvoupatrová rezidence LEONARDO s velkým parkem se nachází přímo u pláže a 250 m od centra městečka SILVI MARINA , kde je řada obchodů, barů a restaurací. Středisko se skládá se ze tří budov, které jsou obklopeny zelení a palmami. Všechny apartmány mají terasu, z některých...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvoupatrová rezidence LEONARDO s velkým parkem se nachází přímo u pláže a 250 m od centra městečka SILVI MARINA , kde je řada obchodů, barů a restaurací. Středisko se skládá se ze tří budov, které jsou obklopeny zelení a palmami. Všechny apartmány mají terasu, z některých apartmánů je výhled na moře. Pro klienty je za příplatek k dispozici podzemní garáž.

Typy Apartmánů

MONO pro 3 - 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro dvě osoby, samostatné lůžko, koupelna se sprchou, terasa, možnost přistýlky za poplatek.

BILO pro 4 - 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro dvě osoby, samostatné lůžko, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, terasa, možnost přistýlky za poplatek.

TRILO pro 6 - 7 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro dvě osoby, samostatné lůžko, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, nebo s patrovým lůžkem, koupelna se sprchou, terasa, možnost přistýlky za poplatek.

PLÁŽ

přímo u pláže

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.350 km, autobusová doprava za cenu 2.900 Kč, příplatek na autobusovou dopravu 400 Kč na prodloužené termíny.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000