crosssearch

Nachází se poblíž centra velmi oblíbeného prázdninového letoviska Silvi Marina, přibližně 350 m od krásné pláže se světlým pískem, omývané Jaderským mořem. Pro hotelové hosty je vyhrazena privátní pláž se slunečníky, lehátky, kabinkami a beach barem, která je z hotelu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nachází se poblíž centra velmi oblíbeného prázdninového letoviska Silvi Marina, přibližně 350 m od krásné pláže se světlým pískem, omývané Jaderským mořem. Pro hotelové hosty je vyhrazena privátní pláž se slunečníky, lehátky, kabinkami a beach barem, která je z hotelu dosažitelná příjemnou procházkou piniovým hájem. Poblíž hotelu se nachází velké obchodní centrum s různými zajímavými obchody.

Vybavení:

Bazén se slunečníky a lehátky, recepce s úschovnou cenných předmětů a nabídkou různých výletů, možnost zapůjčení kol, TV a společenský sál, výtah, bar, restaurace Fornace, kde je jídlo podávané formou švédských stolů, víno a min. voda zdarma, malé fitness centrum, plážový volejbal, dětský koutek, privátní pláž a parkoviště. KLUBOVÁ KARTA je pro klienty CK Palma travel zdarma. Umožňuje použití bazénu, vstup na privátní pláž, kde je pro každý pokoj rezervován 1 slunečník a 2 lehátka, využití plážového volejbalového hřiště, účast v miniclubu pro děti a při zábavním programu pro dospělé.

Ubytování:

Hotel má 92 jedno- až čtyřlůžkových pokojů. Všechny jsou komfortně vybaveny, s vlastním příslušenstvím, fénem, přímým telefonem, televizí, klimatizací zdarma, minibarem a některé s balkonem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000