crosssearch
myway.cz

Rezidenční komplex GREEN MARINE se nachází v klidné části městečka SILVI MARINA. Dvoupatrové budovy s apartmány jsou situovány v oplocené zahradě ze které je přímý vstup na pláž. Centrum městečka Silvi Marina je vzdálené 800 m pěknou procházkou po pobřeží, zde se pak nacházejí...

Konečná cena za osobu od: 2 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidenční komplex GREEN MARINE se nachází v klidné části městečka SILVI MARINA. Dvoupatrové budovy s apartmány jsou situovány v oplocené zahradě ze které je přímý vstup na pláž. Centrum městečka Silvi Marina je vzdálené 800 m pěknou procházkou po pobřeží, zde se pak nacházejí malé obchůdky a každý den se zde konají trhy. Velký obchod, kde nalezneme vše potřebné, se nachází asi 300 m od střediska Green Marine.

VYBAVENOST A SLUŽBY : obchod, přijímací kancelář, která je denně k dispozici klientům bydlícím právě v této části městečka, služby delegáta, výlety z místa pobytu.

UBYTOVÁNÍ : v apartmánech, které jsou účelně vybavené, všechny apartmány mají kuchyňský kout s lednicí a vše potřebné pro vlastní přípravu jídla. Apartmány v patře mají balkon, přízemní apartmány malou předzahrádku, nebo terasu.

Apartmány typu mono pro 2 – 4 osoby: mají obytnou místnost s kuchyňským koutem, dvě lůžka, možnost přistýlky pro další 2 osoby bez poplatku, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa.

Apartmány typu bilo pro 4 osoby: mají obytnou místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, ložnici s manželským lůžkem, možnost přistýlky pro 5. osobu za poplatek, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa.

Apartmány typu trilo pro 6 osob: mají obytnou místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, ložnici s manželským lůžkem, malý pokoj se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, možnost přistýlky pro 7. osobu za poplatek, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa.

PLÁŽ: 100 m soukromá i veřejná pláž je písčitá s mírným vstupem do moře. Plážový servis je pro klienty k dispozici na soukromé pláži za poplatek.

Typ stravy: bez stravy

Poloha hotelu: 100 m od pláže

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000