crosssearch

Nové středisko GREEN BAY s bazénem se nachází na prosluněném kopci ve vzdálenosti 1 km od městečka PINETO. Z místa je nádherný pohled na otevřené moře a středověkou strážní věž v Cerranu. Jedna z nejhezčích pláží Jaderského moře se nachází 400 m od střediska, pláž je lemovaná...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nové středisko GREEN BAY s bazénem se nachází na prosluněném kopci ve vzdálenosti 1 km od městečka PINETO. Z místa je nádherný pohled na otevřené moře a středověkou strážní věž v Cerranu. Jedna z nejhezčích pláží Jaderského moře se nachází 400 m od střediska, pláž je lemovaná piniovým lesíkem a nedalekým olivovým hájem. Z části veřejná i soukromá pláž je vybavena plážovým servisem (za poplatek). V místě je malý obchod se základním zbožím, další obchůdky a kavárničky jsou v místě PINETO a SILVI MARINA, které je vzdálené asi 4 km, spojení zajišťuje autobusová linka mezi Silvi Marina a Pineto, nebo možnost taxi.

VYBAVENOST A SLUŽBY: bazén, parkoviště, zahrada, služby delegáta, výlety z místa pobytu. Po celou sezónu je k dispozici český delegát.

UBYTOVÁNÍ : komplex tvoří patrové budovy zasazené do prostoru zeleně, v centrální části se nachází bazén, při příjezdu je odstavné parkoviště (nehlídané). Klimatizované apartmány mají kuchyňský kout, balkon, nebo terasu,

Apartmány typu bilo pro 4 osoby: se skládají z obytné místnosti s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s manželským lůžkem, možnost přistýlky pro 5. osobu za poplatek, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa.

Apartmány typu trilo pro 6 osob: mají obytnou místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, ložnici s manželským lůžkem, malý pokoj se dvěmi lůžky, nebo patrovou postelí, možnost přistýlky pro 7. osobu za poplatek, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa.

PLÁŽ: 400 m veřejná i soukromá, která je vybavena plážovým servisem za poplatek.

Typ stravy: bez stravy

Poloha hotelu: 400 m od pláže

Vybavení: bazén
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000