crosssearch

Nová, moderně zařízená rezidence AQUARIUM je situovaná pouze 100 m od pláže a nedaleko centra městečka SILVI MARINA, kde se nacházejí četné obchůdky, kavárničky a bary. Čtyřpatrová rezidence s výtahem má celkem k dispozici 16 apartmánů s výhledem na moře. K dispozici je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nová, moderně zařízená rezidence AQUARIUM je situovaná pouze 100 m od pláže a nedaleko centra městečka SILVI MARINA, kde se nacházejí četné obchůdky, kavárničky a bary. Čtyřpatrová rezidence s výtahem má celkem k dispozici 16 apartmánů s výhledem na moře. K dispozici je vyhrazené parkovací místo.

VYBAVENOST A SLUŽBY :služby delegáta, výlety z místa pobytu.

UBYTOVÁNÍ: v apartmánech, které mají oddělenou obytnou místnost od kuchyňského koutu, v apartmánech nejsou patrové postele.

Apartmány typu bilo pro 4 osoby mají obytnou místnost, oddělenou kuchyňku, rozkládací dvojlůžko, ložnice s manželským lůžkem, možnost přistýlky pro 5. osobu za poplatek, sociální zařízení se sprchou, terasa, tyto apartmány se nacházejí na 3. a 4. patře.

Apartmány typu trilo pro 6 osob mají obytnou místnost, oddělenou kuchyňku, rozkládací dvojlůžko, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi samostatnými lůžky, možnost přistýlky pro 7. osobu za poplatek, sociální zařízení se sprchou, terasa, tyto apartmány se nacházejí na 1. a 2. patře.

PLÁŽ: 100 m, veřejná i soukromá, plážový servis za poplatek.

Typ stravy: bez stravy

Poloha hotelu: 100 m od pláže
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000