crosssearch

Apartmány Martinsicuro

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Tyto standardně vybavené apartmánové domy jsou rozmístěny v centrální části letoviska Martinsicuro, ve vzdálenosti asi 10-200 m od moře. Apartmány jsou vhodným výběrem na letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné jsou odpolední a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4 lůžkový apartmán: 10

6 lůžkový apartmán: 10

Celkem osob: 100

Poloha:

Tyto standardně vybavené apartmánové domy jsou rozmístěny v centrální části letoviska Martinsicuro, ve vzdálenosti asi 10-200 m od moře. Apartmány jsou vhodným výběrem na letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů a palem.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s vlastním příslušenstvím a balkonem nebo předzahrádkou. Za příplatek možnost: vyhrazené parkovací místo nebo garáž (dle aktuální dostupnosti).

Ubytování:

Apartmány typu BILO a TRILO pro 4-6 osob, každý je vybaven vlastním soc. zařízením, balkonem nebo předzahrádkou. Bližší popis najdete níže u jednotlivých ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Sport:

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích. Pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing. V centru Martinsicura je sportovní areál s dráhou na kolečkové brusle a tenisové kurty. Společenské vyžití - večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích.

Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Tipy:

Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu!

Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží).

Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje.

Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa).

Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční.

Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec-srpen).

Pláž:

Písečná: v docházkové vzdálenosti od ubytování, s pozvolným přístupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Moře:

asi 10-200 m od apartmánů.

Moře:

asi 10-200

BILO 4:

obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon nebo předzahrádka.

TRILO 6:

obsazenost 4 až 6 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkema kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon nebo předzahrádka.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000