crosssearch

Aparthotel Elena Club Resort

Itálie, Střední Itálie - Abruzzo

Luxusní rezidence Elena se nachází v jižní části Silvi Marina, jen pár metrů od vlastní soukromé pláže. Rezidence svým klientům nabízí vysoký komfort jak kvalitním vybavením, tak množstvím nadstandardních služeb. V ceně je mimo jiné zahrnut vstup do bazénu a na soukromou pláž.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 10

3-lůžkový apartmán: 12

4-lůžkový apartmán: 40

Celkem osob: 256

Poloha:

Luxusní rezidence Elena se nachází v jižní části Silvi Marina, jen pár metrů od vlastní soukromé pláže. Rezidence svým klientům nabízí vysoký komfort jak kvalitním vybavením, tak množstvím nadstandardních služeb. V ceně je mimo jiné zahrnut vstup do bazénu a na soukromou pláž.

Vybavení:

Recepce, restaurace, bar, terasa, fitness centrum, bazén (pouze s koupací čepicí), parkovací místa (v ceně), soukromá pláž (v ceně), WI-FI zdarma ve společných prostorách, solární terasa, klimatizovaná zasedací místnost.

Ubytování:

Rezidence Elena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových apartmánech, všechny mají výhled na moře. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní.

Sport:

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, aerobic, windsurfing, posilovna, půjčovny šlapadel. Bohaté společenské vyžití - kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo.

Tipy:

Řím: celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Uvidíte památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí, Fontánu Trevi, Španělské schody, Panteon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné. Ostrovy Tremiti: výlet lodí na vápencové ostrovy. Vhodné ke šnorchlování a potápění. Vyžití zde naleznou i milovníci památek, a to při prohlídce místního středověkého opatství. Atri a Silvi Alta: odpolední výlet do blízkých městeček s typickou  abruzzskou  architekturou. Atri je údajně nejstarším městem západní Itálie. Z obou míst, která leží cca 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží a dokonce i na pohoří Gran Sasso. Gran Sasso a Castelli: polodenní výlet určený  milovníkům krásné  přírody a hor. Uvidíte nejdivočejší a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol Gran Sassa - Corno Grande (2912 m n. m.).

Pláž:

Písečná - s pozvolným vstupem do moře; soukromá pláž s plážovým servisem v ceně (1 slunečník a 2 křesílka/apartmán) garantováno v období 11.6.-3.9.2016, mimo tento termín v závislosti na počasí.

Moře:

asi 200 metrů od rezidence.

Moře:

asi 200

Centrum:

asi 1 700

MONO 2:

obsazenost 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, vybavený kuchyňský kout (bez trouby), balkon s výhledem na moře, trezor, pračka (ve společných prostorech, zdarma). Na vyžádání možnost klimatizace (za poplatek).

MONO 3:

obsazenost 2-3 osoby, pokoj s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, vybavený kuchyňský kout (bez trouby), balkon s výhledem na moře, trezor, pračka (ve společných prostorách, zdarma). Na vyžádání možnost klimatizace (za poplatek).

BILO 4+1:

obsazenost 2-4 osoby, ložnice pro dvě osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, vybavený kuchyňský kout (bez trouby), balkon s výhledem na moře, trezor, pračka. Na vyžádání možnost klimatizace (za poplatek).  Možnost 5. lůžka (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000