crosssearch

Villaggio-camping Europa

Itálie, Severní Itálie (zobrazit na mapě) mapa

Oblíbený, udržovaný a velmi dobře vybavený rekreační komplex, s bohatou nabídkou sportovního vyžití, zábavy a s velkým aquaparkem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro rodiny

hotel blízko pláže
dětský bazén, dětské hřiště
aktivity a hry v miniclubu a vodním světě
bohatý denní a večerní animační program s aktivitami, sportem a zábavou pro dospělé i děti (cca 15.5.-15.9.). Divadelní aréna
aquapark Parco Acquatico: cca 1800 m2 vodní plochy (otevřeno cca 9.5.-22.9.): bazén pro dospělé i děti (před a po hlavní sezóně vyhřívaný) s lehátkovými křesly a slunečníky
samostatný dětský bazén, skluzavky, vodní hry, vířivky, skluzavka se 3 rozdílnými rychlostmi (lze sjíždět i na nafukovacích pneumatikách)
supermarket v areálu hotelu
1 dětská postýlka nebo 1 dětská židlička do 2 let cca 21 €/týden. Max. počet osob nesmí být postýlkou překročen. Rezervace v CK. Platba na místě

Poloha

klidná lokalita, přímo na vlastní pláži (cca 50 m až 400 m podle polohy ubytování). Ve stínu krásného piniového lesa, v místní části Punta Spin. Grado cca 4 km.

Vybavení

komplex se rozkládá na pozemku o velikosti cca 22 ha. Recepce, 2 restaurace, 2 bary, bar u bazénu, supermarket, kiosek (noviny a tabákové zboží), možnost praní a žehlení. Aquapark Parco Acquatico.

Ubytování

všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny kuchyňským koutem (plynový/elektrický sporák, chladnička), sprchou, WC, klimatizací/topením. Zařízená, zastřešená terasa.

Apartmány:

třípokojové ap. chalet Colonial (G5G): pro max. 5 osob, cca 30 m2, obývací ložnice s 1 místem na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 lůžky.

Jednopokojové ap. Lagune Mini/Mini Villino (F3J): pro max. 3 osoby, cca 18 m2: obývací ložnice se 3 místy na spaní. Trezor navíc.

Třípokojové ap. Villino Laguna (F5J): pro max. 5 osob, cca 35 m2: obývací pokoj, 1 dvoulůžkový a 1 třílůžkový pokoj. Trezor navíc.

Bungalovy:

třípokojové bungalovy Classic C (F6H): pro max. 6 osob, cca 41 m2: obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky

Mobilní domy:

třípokojové mobilní domy Casa Mobile Garden (H4F): pro max. 4 osoby, cca 21 m2: obývací pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky.

Čtyřpokojové mobilní domy Casa Mobile Exotik (G7K): pro max. 7 osob, cca 35 m2, obývací pokoj, 3 dvoulůžkové pokoje. Místo na spaní pro 7. Osobu v jednom z pokojů: závěsné lůžko - musí být 1 dítě max. do 10 let. 2 koupelny se sprchou. Cca 15 m2 zařízená terasa.

Stravování

volitelně bez stravy nebo polopenze. Při polopenzi snídaně a večeře formou bufetu (viz box rezervujte také).

Pro aktivní

vodní gymnastika, aerobik, stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek: 2 tenisové kurty s umělým osvětlením, jachting, windsurfing, šlapadla, jízdní kola, 27jamkové golfové hřiště (cca 500 m), kotviště člunů.

Servis pláž

plážový servis (cca 1.5.-15.9.): 2 lehátková křesla, 1 slunečník na ubytovací jednotku.

Služby v ceně

vstup do aquaparku Parco Acquatico. Při použití karty CLUB SMART CARD (hotovostní kredit, slouží v komplexu jako platební prostředek) na rodinu/pobyt: 1 hodina tenisu a jízda na šlapadlech.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000