crosssearch

Oblíbené moderní villaggio umístěné v 13ti hektarovém piniovém lesíku, v dosahu písčité pláže (možnost využití mini-vláčku k dopravě na pláž).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

bilo 4 typ A (u bazénu): obývací místnost s rozkládacím sofa pro 2 os. a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna a soc. zařízení, barbecue; bilo 4 typ D - stejné vybavení, v nových budovách u laguny; trilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, koupelna a soc. zařízení, barbecue; trilo 5: obývací místnost s rozkládacím sofa a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, koupelna a soc. zařízení, barbecue; trilo 6: obývací místnost s rozkládacím sofa pro 2 os. a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, koupelna a soc. zařízení, barbecue.

Poloha

oblíbené moderní villaggio umístěné v 13ti hektarovém piniovém lesíku, v dosahu písčité pláže (možnost využití mini-vláčku k dopravě na pláž).

Pláž

cca 900 m od písčité pláže

Vybavení

tenisový kurt ( s večerním osvětlením), fotbalové hřiště, basketbal, jízdárna na koních pro děti, 50 m dlouhý bazén (se slunečníky, lehátky, sprchami), dětský bazén, vířivka, snack bar u bazénu, plážový servis (lehátka a slunečníky na pláži), plážový volejbal, trampolína pro děti, amfiteátr, shuttle bus na pláž (zdarma), restaurace "Pizzeria Tizziano" s terasou.

Služby za poplatek

povlečení 6 EUR/os, ručníky 4 EUR/os., klimatizace 50 EUR/týden, plážový servis a lehátka, slunečníky, kabiny u bazénu (1 slunečník + 2 lehátka/týden/apt. - 35 EUR v termínů 14.05.-11.06. a 03.09.-18.09., v ostatních termínech 50 EUR/apt.), tenis, šipky, vířivka, dětská postýlka 35 EUR/týden, půjčování kol, jízdy na koních, pračka; "all inclusive karta" - 130 EUR/os./týden - zahrnuje kartu na plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka/apt.), povlečení, ručníky, klimatizaci, 1 hod/apt. ve sportovním centru).

Děti

dětské hřiště "Parco Giochi", dětský bazén, trampolína na pláži, animace (mini-klub, junior-klub).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000