crosssearch

Výborné cenové podmínky - doporučujeme klientům, kteří upřednostní nízké ceny před konkrétností daného ubytování a možnosti, které letovisko Rosolina Mare nabízí. Upozorňujeme, že fotografie ubytování jsou pouze příkladem ubytování - tudíž orientační.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

bilo 4: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os. a kuchyňským koutem, 1 ložnice pro 2 osoby (manželská postel nebo 2 lůžka), koupelna a soc. zařízení; trilo 5 - navíc přistýlka v obývací místnosti nebo ložnici (může být rozkládací křeslo/sofa, palanda a přistýlka v ložnici apod.); trilo 6: navíc další ložnice (s palandou, manželskou postelí nebo 2 lůžky); příp. balkon/terasa/předzahrádka, další vybavení dle konkrétní kapacity. Popis ubytování je orientační, vystihuje nejčastější charakteristiku ubytování v dané oblasti.

Poloha apartmánů

apartmány, apartmánové domy, rezidence rozmístěné v letovisku v různých ubytovacích kapacitách bez bazénu nebo s bazénem (rozlišeno v ceníku); 0-500 m od písčité pláže; pro nenáročné klienty - jistá nekonkrétnost ubytování je vyvážena mimořádně příznivými cenami.

Pláž

0-500 m od písčité pláže

Vybavení apartmánů

zpravidla parkování (není garantováno), případně další dle konkrétního ubytování.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000