crosssearch

Apartmány LIDO no name se nachází v různých residencích nebo soukromých domech ve vzdálenosti 400 - 600 m od moře v místě Rosolina Mare. Vybavenost a služby recepce, parkovací místa, plážový volejbal, vodní sporty, dětské hřiště. Ubytování Apartmány vzdálené od moře do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány LIDO no name se nachází v různých residencích nebo soukromých domech ve vzdálenosti 400 - 600 m od moře v místě Rosolina Mare.

Vybavenost a služby
recepce, parkovací místa, plážový volejbal, vodní sporty, dětské hřiště.

Ubytování
Apartmány vzdálené od moře do 600 m se nachází ve vícepatrových rezidencích v centru města v piniovém parku. Apartmány vzdálené od moře do 400 m se nachází v residencích v klidné části Rosolina Mare.

Typy apartmánů:
apartmány pro 4 - 5 osob, balkon nebo zahrádka. bilo 4 - obývací pokoj s rozkládacím divanem, ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, balkon, nebo zahrádka,

trilo 4-5 -t obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou nebo 2 lůžky, vlastní soc. zařízení, balkon, nebo zahrádka.

Pláž:
písčitá pláž se nachází 400 - 600 m od apartmánů, kromě volné pláže je možnost privátní pláže se slunečníky a lehátky za poplatek.

Doprava: vzdálenost z ČR 770 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000