crosssearch

Vícepodlažní budovy nebo jednopatrové vilky, které jsou různě situovány ve středisku Rosolina Mare ve vzdálenosti do 700 m od moře. Jsou nabízeny v následujících kategoriích: kategorie O - apartmánový dům bez bazénu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Vícepodlažní budovy nebo jednopatrové vilky, které jsou různě situovány ve středisku Rosolina Mare ve vzdálenosti do 700 m od moře. Jsou nabízeny v následujících kategoriích: kategorie O - apartmánový dům bez bazénu.

Vybavení:

Prakticky a funkčně zařízené apartmány mají běžně vybavený kuchyňský kout, vybavením odpovídající velikosti apartmánu. U většiny apartmánů jsou zdarma k dispozici venkovní parkovací místa.

Sport a zábava:

Ve středisku tenis, plážový volejbal, vodní sporty na pláži, minigolf, golf, diskotéka, dětské parky, malý vodní park s tobogánem na pláži, koncerty, botanická zahrada.

Pláž:

8 km dlouhá písečná pláž místy dosahující šířky i přes 100 m s pozvolným a bezpečným vstupem do moře.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Rosolina Mare

Apartmány:

Bilo pro 3 až 4 osoby: Ložnice pro 2-3 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně 1 lůžkem (možno i rozkládací) nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby, příslušenství, balkon či terasa. Trilo pro 4 až 6 osob: Dvě ložnice pro 1-3 osoby (možno i palanda, 2. ložnice zpravidla menší), obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně 1-2 lůžky (možno i rozkládacími), příslušenství, balkon či terasa.Na vyžádání též apartmány až pro 8 osob.

Tipy pro správnou volbu:

- přírodní charakter střediska - vhodné pro rodiny s dětmi

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000