crosssearch

Itálie Itálie - Severní Itálie - Porto Santa Margherita

Přístavní městečko Porto Santa Margherita vyrostlo v posledních letech za ústím řeky Livenza jako moderní část starobylého městečka Caorle. Patří k největším přístavům sportovních plachetnic a jachet na severním Jadranu. Městečko splňuje veškeré požadavky na dovolenou s malými dětmi, neboť se jedná o velmi klidné středisko s residenčními domy, písečnými plážemi a sportovním centrem s bazény a tobogánem. U pláže se nacházejí dětská hřiště, pingpongové stoly, tenisové kurty, hřiště na minigolf a volejbal. Přímo na pláži lze zapůjčit loďku, vodní skútr a windsurfing. Na hlavní promenádě naleznete řadu příjemných obchůdků, restaurací, zmrzlináren a pizzerií.

Letovisko se nachází asi 70 km severně od Benátek a 3 km od městečka Caorle na severu Itálie. Je to velmi příjemné místo s prostornými ulicemi a pěší zónou. Místo pobytu nabízí kompletní servis pro turisty (restaurace, bary, diskotéky, obchody). Zejména pro rodiny s dětmi je k dispozici menší aquapark. Za většími nákupy nebo do velkého aquaparku se můžete vydat též do nedalekého Caorle. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem, vhodné především pro rodiny s dětmi. Můžete využívat volné pláže, kde se neplatí vstupné, ale máte také možnost zaplatit si pláž s plážovým servisem (1 slunečník + 2 lehátka).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Proč s myway.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000