crosssearch

Toto jednodušší villaggio se nachází v klidné zóně obklopené olivovníky, cca 300 metrů od nákupního centra, cca 1 km od dalších obchodů a centra letoviska a cca 1500 metrů od moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Toto jednodušší villaggio se nachází v klidné zóně obklopené olivovníky, cca 300 metrů od nákupního centra, cca 1 km od dalších obchodů a centra letoviska a cca 1500 metrů od moře.

Vybavení hotelu:

Recepce s trezorem, internet point s WI-FI zdarma, restaurace (otevřená ve večerních hodinách cca od června do srpna), bar (otevřený v hlavní sezoně), bazén s hydromasážní vanou s křesílky (v provozu cca do 30.9.), dětský bazén, dětský koutek, parkoviště (1 parkovací místo /apartmán, další parkování za poplatek), za poplatek prádelna.

Sport a zábava:

Stolní tenis, plážový volejbal, minifotbalové hřiště (ve večerních hodinách oboje za poplatek), za poplatek horská kola (dle disponibility), tenisové kurty vzdálené cca 500 metrů od rezidence, půjčovna skútrů cca 200 metrů. V období od cca 10.6. do 5.9. zdarma vstup do aquaparku Le Caravelle, ve kterém naleznete nepřeberné množství vodních a sportovních atrakcí, jako např. bazény, línou řeku, tobogány a další.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 1200 metrů od villaggia.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Ceriale

Apartmány:

Apartmán typu trilo pro 5 osob se skládá z menšího pokoje s manželským lůžkem, menší místnosti s palandou, obývacího pokoje s přistýlkou a terasy/menší předzahrádky. Jednodušší apartmány mají buď zděný či dřevěný charakter a jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, většinou SAT TV, kuchyňským koutem a ventilátorem. Některé apartmány mají venkovní vyhrazené místo pro psy.

Tipy pro správnou volbu:

- bohaté sportovní vyžití - vstřícné podmínky pro pobyty se psem

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000