crosssearch

Tento příjemný hotel se nachází přímo u pláže a na pěší promenádě, cca 1,5 km od letoviska Diano Marina.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento příjemný hotel se nachází přímo u pláže a na pěší promenádě, cca 1,5 km od letoviska Diano Marina.

Vybavení:

Recepce s WI-FI, bar, klimatizovaná restaurace, místnost se SAT TV, výtah, terasa s překrásným výhledem na moře, bazén (v provozu od cca poloviny května do konce září, lehátka u bazénu za poplatek).

Sport a zábava:

Tenisové kurty cca 1 km od hotelu (za poplatek), dostatek večerní zábavy v letovisku Diano Marina.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena jen pobřežní promenádou. Plážový servis v ceně (od cca poloviny května do konce září).

Stravování:

Snídaně formou bufetu, večeře servírované menu s výběrem z několika jídel, salátový bufet. Servírované obědy s výběrem z několika jídel za příplatek.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

San Bartolomeo al Mare

Pokoje:

Menší dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (formou palandy) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT TV a trezorem. Pokoje s balkonem ( na mořskou stranu přímo či boční strana/ bez výhledu, nelze garantovat umístění) k dispozici za příplatek. V některých pokojích možnost klimatizace za příplatek 10 EUR/den, nutno objednat předem.

Tipy pro správnou volbu:

- hotel přímo u pláže - bazén s výhledem na moře

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000