crosssearch

Rezidence, tvořená 3 budovami v zahradě, je situována v klidné části, cca 150 m od moře a cca 800 m od centra střediska.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Rezidence, tvořená 3 budovami v zahradě, je situována v klidné části, cca 150 m od moře a cca 800 m od centra střediska.

Vybavení hotelu:

Recepce, WiFI v hale zdarma, televizní místnost, společenská místnost, sluneční terasa, výtah, prádelna a parking za poplatek. Bazén pro dospělé s dětským bazénkem v provozu cca od května do konce září. Plážový servis v ceně od května do konce září (2 plážová křesílka + slunečník na apartmán). Možnost zapůjčení tenisu a kol za polatek.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, možnost zapůjčení kol či tenisu za poplatek. Široká nabídka zábavy v centru střediska.

Pláž:

Pláž se nalézá cca 150 m od rezidence. Plážový servis od cca května do září v ceně (2 křesílka + slunečník).

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Pietra Ligure

Apartmány:

Bilo pro 4 osoby, cca 30m2, obývací místnost s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí. Apartmán pro 4-5 osob, cca 40 m2, má navíc v ložnici přistýlku. Všechny apartmány mají TV SAT, telefon, fén, trezor, kuchyňský kout, ledničku. Většinou balkon nebo malý balkonek (50 cm).

Tipy pro správnou volbu:

- rezidence v blízkosti moře

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000