crosssearch

Rezidence VERDEMARE leží 250 m od pláže a nedaleko od centra LIGNANO RIVIERA. V blízkosti jsou k dispozici obchody, bary a pizzerie. Nedaleko se nachází zelený park Riviera s velkým bazénem, s barem, s občerstvením a se společenskou zábavou pro děti i dospělé. Pro klienty je k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence VERDEMARE leží 250 m od pláže a nedaleko od centra LIGNANO RIVIERA. V blízkosti jsou k dispozici obchody, bary a pizzerie. Nedaleko se nachází zelený park Riviera s velkým bazénem, s barem, s občerstvením a se společenskou zábavou pro děti i dospělé. Pro klienty je k dispozici společná zahrada. V rezidenci je výtah, garáž (za poplatek).

Ubytování

v apartmánech, které mají ve vybavení SAT TV, klimatizaci, vytápění (za poplatek), pro každý apartmán je vyhrazené parkovací místo.

Typy Apartmánů

MONO pro 3 - 4 osoby: obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací manželské lůžko, rozkládací pohovka pro 2 osoby, koupelna se sprchou, WC, velká terasa se stolkem, židlemi, společná zahrada.

BILO pro 4 osoby: obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací pohovka, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, WC, velká terasa se stolkem, židlemi, společná zahrada.

BILO PLUS pro 5 osob: obytná místnost, kuchyňský kout s myčkou, rozkládací pohovka, ložnice s manželským lůžkem, malá ložnice s patrovým lůžkem, koupelna se sprchou, WC, terasa se stolkem, židlemi, společná zahrada.

Pláž

ve vzdálenosti 50 m od ubytování

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000