crosssearch

Tato prestižní rezidence, zrekonstruovaná v zimě 2013/2014 se nachází v centrální části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro, cca 50 metrů od moře. Dostatek obchodů, barů a restaurací v bezprostředním okolí rezidence.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tato prestižní rezidence, zrekonstruovaná v zimě 2013/2014 se nachází v centrální části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro, cca 50 metrů od moře. Dostatek obchodů, barů a restaurací v bezprostředním okolí rezidence.

Vybavení:

Výtah, Wi-Fi (1 připojení / apartmán), 1 parkovací místo / apartmán (pro osobní auto, ne SUV či minibus), pračka (za poplatek).

Sport a zábava:

WIFI, restaurace a obchody v bezprostřední blízkosti rezidence, vodní sporty na pláži.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 50 metrů od residence.

Ubytování:

Všechny apartmány jsou moderně zařízeny (proběhly rekonstrukcí v zimě 2013, typ CX v roce 2014) a vybaveny sociálním zařízením, fénem, SAT TV, trezorem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, klimatizací (za poplatek) a balkonem.

Stravování:

Bez stravování.

Středisko:

Lignano - Sabbiadoro

Apartmány:

Mono pro 2 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Bilo pro 4 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí. Trilo pro 6 osob (typ CX) se skládá z ložnice s manžeslkým lůžkem, další ložnice se 2 lůžky a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2 sociální zařízení a prostorný balkon s výhledem na mořskou stranu, u tohoto typu klimatizace v ceně.

Tipy pro správnou volbu:

* velmi pěkná rezidence * v blízkosti pláže

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000