crosssearch

Poloha: prázdninový komplex ležící uprostřed zeleně se skládá ze dvou čtyřpatrových budov. Nachází se v nejklidnější části Lignano/Riviera. 200 od komplexu mohou klienti využívat veřejné pláže zdarma nebo soukromé pláže, kde si mohou připlatit plážový servis. Ubytování:...

Konečná cena za osobu od: 6 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: prázdninový komplex ležící uprostřed zeleně se skládá ze dvou čtyřpatrových budov. Nachází se v nejklidnější části Lignano/Riviera. 200 od komplexu mohou klienti využívat veřejné pláže zdarma nebo soukromé pláže, kde si mohou připlatit plážový servis.

Ubytování: mono pro 2 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby nebo 2 oddělenými lůžky, příslušenství, balkon. Apartmány bilo pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, balkon. Apartmány bilo pro 4 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, balkon.

Vybavení: klientům je k dispozici vstupní hala, bazén, výtah, soukromé parkoviště, kde pro každý apartmán náleží 1 parkovací místo. Apartmány jsou vybaveny TV.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000