crosssearch

Residence Porta del Mare se nachází v části LIGNANO - SABBIA D´ORO ve vzdálenosti 100 m od moře. Celkem 8 propojených 3 - 5 patrových budov se nachází v zelené zahradě a nedaleko turistického přístavu Punta Faro. Klimatizované apartmány jsou vybaveny TV, mají terasu a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Residence Porta del Mare se nachází v části LIGNANO - SABBIA D´ORO ve vzdálenosti 100 m od moře. Celkem 8 propojených 3 - 5 patrových budov se nachází v zelené zahradě a nedaleko turistického přístavu Punta Faro. Klimatizované apartmány jsou vybaveny TV, mají terasu a vyhrazené parkovací místo, nebo garáž. K dispozici jsou apartmány typu bilo pro 4 osoby, quadri pro 6 osob.

UBYTOVÁNÍ:
BILO pro 4 osoby:
obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí a s křeslem, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a terasa.
TRILO pro 6 osob: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, 2 x ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a terasa.

QUADRI pro 6 osob: obývací pokoj s gaučem na spaní, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s palandou, třetí ložnice s jedním samostatným lžůkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a koupelna se sprchovým koutem, terasa.

Typ stravy: bez stravy

Poloha hotelu: 100 m od moře

Vybavení: klimatizace
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000