crosssearch

Residence PARK s bazénem se nachází v části LIGNANO - SABBIA D´ORO ve vzdálenosti 400 m od pláže a nedaleko obchodního centra. Moderní komplex s bazénem se skládá ze 3 budov. Apartmány jsou moderně vybavené, ve vybavení je TV. Každý apartmán má terasu s výhledem do zahrady,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: rezidence je vzdálená asi 350 m od moře a pár kroků od centra Lignana Sabbiadoro.

Ubytování:
v pěkném moderním prázdninovém komplexu, 3 třípatrové domy, apartmány v posledním patře jsou podkrovní, přízemní apartmány s vlastní zahrádkou, útulné a moderně zařízené, všechny s koupelnou, balkónem (kromě přízemních), s výhledem do velké zahrady a na bazény. Mono pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem, výklenek s manželskou postelí, koupelna, Bilo pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, Bilo pro 5-6 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvou gaučem, výklenek s dvou gaučem, ložnice se 2 lůžky, Trilo pro 6 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvougaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, výklenek s dvougaučem.

MONO pro 3 osoby: obývací pokoj s gaučem na spaní a s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a terasa nebo zahrádka.

BILO pro 3 osoby: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a terasa nebo zahrádka.

BILO / TRILO pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa nebo zahrádka.

Další vybavení:
výtah, bazén, domácí telefon, centrální TV anténa, číslované parkoviště.

Vzdálenost od moře: 350 m

Bazén: ano

Typ stravy: bez stravy

Poloha hotelu: do 400 m od pláže


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000