crosssearch

Rezidenční komplex je tvořený několika menšími budovami obklopenými piniovým lesíkem. Nachází se hned vedle stejnojmeného parku Hemingway. V rozlehlé zahradě je k dispozici bazén pro děti i dospělé.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Rezidenční komplex je tvořený několika menšími budovami obklopenými piniovým lesíkem. Nachází se hned vedle stejnojmeného parku Hemingway. V rozlehlé zahradě je k dispozici bazén pro děti i dospělé.

Poloha

cca 300 m Lignano Pineta

Vzdálenost od moře

cca 800 m od písečné pláže.

Vybavení celku

místo pro auto, dva bazény, sluneční terasa s lehátky, zahrada

Ubytování

komplet renovované apartmány, s kuchyňským koutem (plynový sporák, velká chladnička, mikrovlnka, kávovar), jídelním koutem, sat. TV, trezorem, fénem, sprchou, WC, klimatizací (v ceně). Zařízený balkón.

Dvoupokojové apartmány (F4F): pro 1-4 osoby, cca 40 m2, obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. 1 dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové apartmány (F4G): pro 1-4 osoby, na 2 podlažích, cca 40 m2, 1. patro: obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. Horní podlaží (točité schodiště): 1 dvoulůžkový pokoj, další sprcha, WC, navíc balkón.

Dvoupokojové apartmány (F5H): pro 1-5 osob, na 2 podlažích, cca 50 m2: suterén: 1 třílůžkový pokoj (umyvadlo, klimatizace). Točité schodiště do přízemí: obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby.

Třípokojové apartmány (F6J): pro 1-6 osob, na 2 podlažích, cca 55 m2: obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. 1 dvoulůžkový pokoj. Horní podlaží (točité schodiště): 1 pokoj se 2 lůžky, samostatná sprcha, WC. Některé s terasou.

Dětská postýlka: do 2 let 20 €/týden. Platba na místě. Rezervace v CK.

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu na týden
spotřeby
lůžkoviny
vstup do bazénu (15.05. - 15.09.)
místo pro auto

Cena nezahrnuje

dopravu
stravování
konečný úklid (vlastní úklid kuchyňky)
ručníky
pojištění léčebných výloh

Vratná kauce na místě 100EUR (hosté do 26 let 300EUR). Závěrečný úklid cca 35EUR nebo zajistí host.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000