crosssearch

Samostatná vilka MIRAGE se nachází v místě LIGNANO-RIVIERA ve vzdálenosti 600 m od pláže. Vilka je v oplocené zahradě v zeleném pásmu s piniovým lesíkem, pro klienty je k dispozici zahradní krb, terasa se zahradním nábytkem. Asi 200 m od vilky se nachází park UNICEF s bazénem...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Samostatná vilka MIRAGE se nachází v místě LIGNANO-RIVIERA ve vzdálenosti 600 m od pláže. Vilka je v oplocené zahradě v zeleném pásmu s piniovým lesíkem, pro klienty je k dispozici zahradní krb, terasa se zahradním nábytkem. Asi 200 m od vilky se nachází park UNICEF s bazénem (vstupné za poplatek). Nejbližší obchody jsou 200 m. K dispozici je jeden prostorný apartmán, který je funkčně a účelně vybavený, ve vybavení je klimatizace (používání za poplatek 3 EUR / den), TV, mikrovlnná trouba, kávovar. Pro apartmán jsou vyhrazena 2 parkovací místa.

UBYTOVÁNÍ:
typ apartmánu quadri pro 7 osob: obytná místnost s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, kuchyňský kout, 2x ložnice s manželským lůžkem, 1x pokoj s jedním lůžkem (bez skříně), koupelna / WC, terasa, klimatizace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000