crosssearch

Hezká a pohodlná vila MENORCA s 6 apartmány se nachází 50 m od pláže a nedaleko od obchodního centra LIGNANO-RIVIERA s obchody, restauracemi, bary a pizzeriemi. V blízkosti se nachází rozlehlý zelený park s bazénem, barem, občerstvením a se společenskou zábavou pro děti a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hezká a pohodlná vila MENORCA s 6 apartmány se nachází 50 m od pláže a nedaleko od obchodního centra LIGNANO-RIVIERA s obchody, restauracemi, bary a pizzeriemi. V blízkosti se nachází rozlehlý zelený park s bazénem, barem, občerstvením a se společenskou zábavou pro děti a dospělé. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, bezpečnostní schránkou, pračkou, každý apartmán má vyhrazené parkovací místo v oplocené zahradě.

Typy Apartmánů

BILO pro 5 osob: v přízemí je obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, v patře je ložnice s manželským lůžkem a samostatné lůžko, koupelna se sprchou, WC, balkon, zahrádka se stolkem a židlemi, 2 lehátka na opalování. Tyto apartmány se nacházejí v zadní části budovy.

TRILO pro 6 osob: obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací pohovka pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem a samostatné lůžko, ložnice se dvěmi lůžky, koupelna se sprchou, WC, terasa, nebo zahrádka, zahradní nábytek a 2 lehátka na opalování, tyto apartmány se nacházejí v přízemí. V 1. patře je v obytné místnosti rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a ložnice se dvěmi lůžky, každá s balkonem, společná zahrada se zahradním nábytkem a 2 lehátka na opalování.

Pláž

ve vzdálenosti 50 m od ubytování

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000