crosssearch

Velmi pěkná vila LUCIANA s 5 apartmány leží v klidné části LIGNANO-RIVIERA pouze 100 m od pláže a nedaleko od obchodního centra s obchody, restauracemi, bary a pizzeriemi. V blízkosti se nachází rozlehlý zelený park s bazénem, barem, občerstvením a se společenskou zábavou pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi pěkná vila LUCIANA s 5 apartmány leží v klidné části LIGNANO-RIVIERA pouze 100 m od pláže a nedaleko od obchodního centra s obchody, restauracemi, bary a pizzeriemi. V blízkosti se nachází rozlehlý zelený park s bazénem, barem, občerstvením a se společenskou zábavou pro děti a dospělé.

Ubytování

v apartmánech, které jsou vybaveny SAT TV, pro každý apartmán je vyhrazené parkovací místo v zahradě.

Typy Apartmánů

TRILO pro 4 - 6 osob: obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, koupelna se sprchou, WC, velká terasa s krbem, zahradní nábytek a 2 lehátka na opalování, typ pro 4 osoby má navíc klimatizaci.

QUADRI pro 9 osob: obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, v patře je ložnice se 3 lůžky a ložnice se 2 lůžky, 2x koupelna se sprchou, WC, velká terasa s krbem, zahradní nábytek a 2 lehátka na opalování.

Pláž

ve vzdálenosti 100 m od ubytování

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000