crosssearch

Moderní apartmánový dům LINDA s 9 apartmány leží v klidné a zelené části LIGNANO-PINETA. Vzdálenost od pláže je 500 m, nedaleko se nachází centrum s obchody, bary, restauracemi, pizzeriemi, park HEMINGWAY, nový olympijský bazén, vodní ráj AQUASPLASH, park GULLIVERLANDIA a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní apartmánový dům LINDA s 9 apartmány leží v klidné a zelené části LIGNANO-PINETA. Vzdálenost od pláže je 500 m, nedaleko se nachází centrum s obchody, bary, restauracemi, pizzeriemi, park HEMINGWAY, nový olympijský bazén, vodní ráj AQUASPLASH, park GULLIVERLANDIA a zábavní park s atrakcemi LUNA PARK STRABILIA. Pro klienty je k dispozici oplocená zahrada se zahradním nábytkem.

Ubytování

v apartmánech, které mají ve vybavení TV, pro každý apartmán je vyhrazeno 1parkovací místo v oplocené zahradě.

Typy Apartmánů

MONO pro 3 osoby: obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, 1 samostatné lůžko, koupelna se sprchou, WC, zahrada, tyto apartmány se nacházejí v přízemí.

BILO pro 5 osob: obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, samostatné lůžko, koupelna se sprchou, WC, terasa, nebo zahrádka.

TRILO pro 7 osob: obytná místnost, kuchyňský kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se třemi lůžky, koupelna se sprchou, WC, terasa, zahrada. Tento typ apartmánu může být rozložen do 2 pater.

Pláž

ve vzdálenost 500 m od ubytování

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000