crosssearch

Hezká vila GABRIELLA obklopená zelení se nachází v části LIGNANO - RIVIERA ve vzdálenosti 300 m od pláže. Pro klienty je k dispozici oplocená zahrada se stolkem, židlemi a 2 lehátka na opalování. Nedaleko od vily jsou obchody, bary a pizzerie, zelený park Riviera s velkým...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hezká vila GABRIELLA obklopená zelení se nachází v části LIGNANO - RIVIERA ve vzdálenosti 300 m od pláže. Pro klienty je k dispozici oplocená zahrada se stolkem, židlemi a 2 lehátka na opalování. Nedaleko od vily jsou obchody, bary a pizzerie, zelený park Riviera s velkým bazénem, barem, občerstvením a se společenskou zábavou pro děti i dospělé.

Ubytování

v apartmánech, které jsou vybaveny TV, mikrovlnou troubou, pračkou, bezpečnostní schránkou, každý apartmán má vyhrazené parkování v zahradě.

Apartmán PENTI pro 10 osob: v přízemí je obytná místnost s rozkládacím lůžkem, 2 venkovní terasy, kuchyně, malá ložnice s 1 lůžkem a patrovým lůžkem, koupelna se sprchou / WC, první patro: ložice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, ložnice s jedním lůžkem a patrovým lůžkem, koupelna / WC, pračka.

Pláž

ve vzdálenosti 300 m od ubytování

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000