crosssearch

Prázdninové středisko FIORI se nachází v části LIGNANO - PINETA ve vzdálenosti 1 000 m od pláže a 300 m od obchodní zóny. K dispozici je bazén pro dospělé i děti, velká zahrada, středisko se skládá z vilek kde jsou apartmány pro 8 a 9 osob, které jsou vybaveny TV, mikrovlnnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninové středisko FIORI se nachází v části LIGNANO - PINETA ve vzdálenosti 1 000 m od pláže a 300 m od obchodní zóny. K dispozici je bazén pro dospělé i děti, velká zahrada, středisko se skládá z vilek kde jsou apartmány pro 8 a 9 osob, které jsou vybaveny TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem, bezpečnostní schránkou a mají vyhrazené parkovací místo.

UBYTOVÁNÍ:

vilka QUADRI pro 8 osob je rozvržena do dvou pater a podkroví. V přízemí je obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňkou, malá koupelna se sprchou a umývadlem, terasa s krbem a parkovací místo. V prvním patře je potom ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a dva balkony. V podkroví potom najdete pokoj s jedním lůžkem a je možné sem přidat také přistýlku.

vilka PENTI pro 9 osob je také rozvržena do dvou pater a podkroví. V přízemí je obývací pokoj s rozkládacím gaučem kuchyňkou, malá koupelna se sprchou a umyvadlem, terasa s krbem a parkovací místo. V prvním patře je ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s jedním samostatným lůžkem, třetí ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem a dva balkony. V podkroví potom najdete pokoj se dvěma samostatnými lůžky.

Typ stravy: bez stravy

Poloha hotelu: 1000 m od pláže

Vybavení: bazén
 

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000