crosssearch
Obrázek není k dispozici

Tato moderní čtyřpatrová rezidence, kompletně zrekonstruovaná v roce 2013, se nachází cca 150 metrů od moře a současně v centru části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro. Obchody, bary a restaurace v okolí residence.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tato moderní čtyřpatrová rezidence, kompletně zrekonstruovaná v roce 2013, se nachází cca 150 metrů od moře a současně v centru části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro. Obchody, bary a restaurace v okolí residence.

Vybavení:

Výtah, Wi-Fi, 1 parkovací místo / apartmán (na parkovišti přímo u residence či na 300 m vzdáleném parkovišti), pračka (za poplatek).

Sport a zábava:

Nepřeberné množství zábavy v centru města, atraktivní výlety do okolí - aquapark, akvárium s delfíny.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 150 metrů od rezidence.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Lignano - Sabbiadoro

Vybavení hotelu:

Apartmány:

Trilo pro 6 -7 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se 3 lůžky (manželská postel a samostatné lůžko) a další ložnice s manželskou postelí či oddělenými lůžky. Všechny apartmány jsou moderně a vkusně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT TV, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, kávovarem a balkonem.

Tipy pro správnou volbu:

- nová moderní rezidence- nedaleko pláže

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000