crosssearch

Poloha: příjemný hotel se nachází u známého parku pro děti Parco Hemingway, cca 1 km od centra Lignano/Pineta. V blízkosti hotelu se nachází obchody a restaurace. Ubytování: 2lůžkové pokoje Standard s možností až 2 přistýlek, příslušenstvím. Jsou vybaveny SAT/TV LCD,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný rodinný hotel s rodinnou atmosférou.

Pláž: 400 m

Typ stravy: Snídaně

Poloha: Příjemný hotel se nachází u známého parku pro děti Parco Hemingway, cca 1 km od centra Lignano/Pineta. V blízkosti hotelu se nachází obchody a restaurace.

Vybavení: Hotel je velmi elegantně zařízen a komfortně vybaven. K vybavení patří recepce, snídaňový sál, venkovní terasa, parkoviště, půjčovna kol, sluneční terasa s lehátky, parkoviště. Plážový servis (slunečník + 2 lehátka/pokoj) pro klienty na min. 7 nocí je zdarma, stejně tak jako zapůjčení kol (do vyčerpání kapacity).

Služby za poplatek: Servis (slunečník + 2 lehátka/pokoj) při kratším než týdenním pobytu.

Ubytování: 2lůžkové pokoje Standard s možností až 2 přistýlek, příslušenstvím. Jsou vybaveny SAT/TV LCD, telefonem, trezorem. 2lůžkové pokoje Superior s možností 1 přistýlky, příslušenstvím, balkonem. Jsou vybaveny SAT/TV, telefonem, trezorem, fénem, klimatizací, WiFi.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000