crosssearch

Vila CICALE se 4 apartmány leží v klidném místě v části LIGNANO-PINETA. Vzdálenost od pláže je 350 m, nedaleko se nachází centrum s obchody, bary, restauracemi, pizzeriemi, park HEMINGWAY, nový olympijský bazén, vodní ráj AQUASPLASH, park GULLIVERLANDIA a zábavní park s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vila CICALE se 4 apartmány leží v klidném místě v části LIGNANO-PINETA. Vzdálenost od pláže je 350 m, nedaleko se nachází centrum s obchody, bary, restauracemi, pizzeriemi, park HEMINGWAY, nový olympijský bazén, vodní ráj AQUASPLASH, park GULLIVERLANDIA a zábavní park s atrakcemi LUNA PARK STRABILIA. Pro klienty je k dispozici oplocená zahrada, zahradní nábytek a lehátka na opalování.

Ubytování

v apartmánech, které mají ve vybavení SAT TV, pračku, bezpečnostní schránku, pro každý apartmán jsou vyhrazena 2 parkovací místa.

Typy Apartmánů

PENTI pro 9 osob: v přízemí je obytná místnost, kuchyňský kout, 2x ložnice s manželským lůžkem, malý pokoj s 1 lůžkem, v prvním patře jsou dvě ložnice s manželským lůžkem, nebo samostatná lůžka, 3x koupelna se sprchou, WC, terasa, zahrádka.

PENTI pro 11 osob: v přízemí je obytná místnost, kuchyňský kout, 2x ložnice s manželským lůžkem, malý pokoj s 1 lůžkem, v prvním patře jsou tři ložnice s manželským lůžkem, nebo samostatná lůžka, 3x koupelna se sprchou, WC, terasa, zahrádka.

Pláž

ve vzdálenosti 300 m od ubytování

Stravování

bez stravy


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000