crosssearch

Vilka BETTY pro 2 rodiny se nachází v části LIGNANO-RIVIERA. Vilka je ponořena do zeleně a je vzdálena pouze 80 m od pláže. Nedaleko se nachází lázeňský komplex, centrum Lignana Pinety a Lignana Riviery, zelený park Riviera s velkým bazénem, s barem, občerstvením a se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vilka BETTY pro 2 rodiny se nachází v části LIGNANO-RIVIERA. Vilka je ponořena do zeleně a je vzdálena pouze 80 m od pláže. Nedaleko se nachází lázeňský komplex, centrum Lignana Pinety a Lignana Riviery, zelený park Riviera s velkým bazénem, s barem, občerstvením a se společenskou zábavou pro děti i dospělé.

Ubytování

každý apartmán má ve vybavení klimatizací, TV, bezpečnostní schránku, pro klienty je k dispozici oplocená zahrada se zahradním nábytkem (stůl, židle a 2 lehátka k opalování), vyhrazené parkovací místo. K dispozici jsou 2 apartmány typu quadri:
QUADRI pro 7 osob: v přízemí je obytná místnost s jídelnou, rozkládací pohovka, kuchyňka s myčkou nádobí, lednice s mrazákem a prostorná terasa s krbem, v mezipatře je ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, v prvním patře je 2. ložnice s manželským lůžkem a s 1 samostatným lůžkem a 3. ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, v suterénu jsou úložné prostory a pračka.

Stravování

bez stravy

Pláž

100 m od ubytování
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000