crosssearch

Tato dvě residence se nacházejí jen kousek od sebe, disponují celkem 50 apartmány a jsou umístěny v zahradě s piniemi. Nachází se v příjemné části letoviska Lignano, jen několik minut chůze od centra s mnoha obchody, bary a restauracemi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tato dvě residence se nacházejí jen kousek od sebe, disponují celkem 50 apartmány a jsou umístěny v zahradě s piniemi. Nachází se v příjemné části letoviska Lignano, jen několik minut chůze od centra s mnoha obchody, bary a restauracemi.

Vybavení:

Bazén pro dospělé a menší bazén pro děti (v provozu v závislosti na počasí), dětský park, Wi-Fi, prádelna (za poplatek), v blízkosti tenisové kurty (cca 7 Eur / hodina, raketa cca 2 Eur / hodina) a půjčovna jízdních kol (za poplatek), 1 parkovací místo / apartmán (do vyčerpání).

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, možnost návštěvy Aquaparku Lignano či zábavného parku Gulliverlandia s akváriem a delfíny.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 200 metrů od residence.

Ubytování:

Všechny apartmány moderně zařízené a mají sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), SAT TV, mikrovlnnou troubu, myčku nádobí a balkon či terasu.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Lignano - Sabbiadoro

Apartmány:

Mono pro 3 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvoulůžkem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu (Antares Rosso). Bilo pro 4 osoby (dvoupodlažní) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkem, sociálním zařízením, balkonem, v patře pak z ložnice s manželským lůžkem a dalším sociálním zařízením a balkonem (Antares Rosso). Bilo pro 5 osob (typ 3+2, dvoupodlažní) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkem, sociálního zařízení a balkonu, v patře ložnice s manželskou postelí a dalšího lůžka, dalšího sociálního zařízení a balkonu (Antares Rosso). Trilo pro 6 osob (typ 4+2 S) se skládá ze dvou ložnic, 2 sociálních zařízení a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (obě budovy). Trilo pro 7 osob se skládá z třílůžkové ložnice, ložnice se 2 lůžky či manželským lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (Antares Rosso).

Tipy pro správnou volbu:

- menší rezidence- nedaleko pláže

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000