crosssearch

Poloha: hotel leží v západní části Lido di Jesolo, na Piazza Trento. Je situován nedaleko pláže, na rušnějším místě. V nejbližším okolí najdete obchody, bary a restaurace. 1 km od hotelu je zábavní vodní park Aqualandia. Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností 1-2...

Konečná cena za osobu od: 9 451 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný hotel doporučujeme klientům, kteří ocení polohu v centru letoviska.

Pláž: 100 m

Typ stravy: Polopenze, možnost plné penze za příplatek

Poloha: Hotel leží v západní části Lido di Jesolo, na Piazza Trento. Je situován nedaleko pláže, na rušnějším místě. V nejbližším okolí najdete obchody, bary a restaurace. 1 km od hotelu je zábavní vodní park Aqualandia.

Vybavení: Kvalitní hotel s recepcí, TV místností, restaurací, barem s terasou, sluneční terasou, výtahem. Pro klienty vlastní dopravou je k dispozici hotelové parkoviště. Všechny veřejné prostory hotelu jsou klimatizované. Možnost využití plážového servisu na soukromé pláži v období 31.05. – 05.09. 2009 zdarma. K relaxaci slouží hostům bazén, mohou si také zapůjčit v hotelu kola zdarma.

Služby za poplatek: Minibar.

Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek, příslušenství. Pokoje jsou vybaveny SAT/TV, telefonem, trezorem klimatizací a balkonem nebo terasou.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 24 termínů

Celkem 24 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000