crosssearch

Oblíbený a moderně vybavený kemp Parco Capraro je situován v jednom z nevyhledávanějších severoitalských letovisek. Kemp se nachází v relativně klidné části letoviska zvané &Pineta&. díky mimořádně pečlivému přístupu rodiny Capraro máte možnost vychutnat si tu pravou rodinnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:
Stan pro 2-4 osoby: 9
Stan pro 2-4 osoby s kuchyňkou: 2
Přistýlka: 22
Celkem osob: 66

Poloha

Oblíbený a moderně vybavený kemp Parco Capraro je situován v jednom z nevyhledávanějších severoitalských letovisek. Kemp se nachází v relativně klidné části letoviska zvané "Pineta". díky mimořádně pečlivému  přístupu rodiny Capraro máte možnost vychutnat si tu pravou rodinnou atmosféru. Živé letovisko Lido di Jesolo s nespočtem obchůdků, kaváren, pizzerií a restaurací uspokojí i náročné klienty.

Vybavení

Recepce se směnárnou a bezpečnostními schránkami na peníze (zdarma), supermarket, bar s terasou a TV, restaurace a pizzerie, bazén (slunečníky a lehátka za poplatek), sociální zařízení, sprchy s teplou vodou na žetony (0,50 EUR/žeton). Parkování před kempem je za poplatek.

Ubytování

Ve vybavených čtyřlůžkových stanech s možností 1-2 přistýlek. Bližší popis naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Plná penze kontinentální - snídaně, oběd a večeře, nápoj ke stravě zdarma.

Sport

Animační programy, dětské hřiště, bazén pro děti a dospělé, posilovna, velké množství sportovního vyžití na pláži: beach volejbal, basketbal, stolní tenis, crazy minigolf, skákadla, atrakce, houpačky.  Bohaté společenské vyžití - kavárny, restaurace, pizzerie, vyhlášené diskotéky.

Tipy

Caorle: malebné městečko s historickým cemtrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Nejhodnotnějšími architektonickými památkami jsou kostel na pobřeží a jedinečná kuželovitá zvonice.
Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů.
Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Pláž

Písečná: asi 350 m od kempu - dlouhá písčitá pláž s pozvolným přístupem do moře. Kratší cesta na pláž u hotelu Negresco vede přes lesík po vybudovaném chodníku (přechod je otevřen denně od 8:00 do 20:00 hod.)

Ubytování

1/2+1 stan:
Obsazenost 2 až 3 osoby, jedna ložnice pro 2 osoby s  možností 1 přistýlky, která je ve čtyřlůžkovém stanu se 2 ložnicemi. K vybavení stanu patří nafukovací matrace, přikrývka, polštář, kapsář, drátěný pořadač, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel. Klient dává souhlas s doobsazením druhé ložnice jinými klienty CK.

1/4+2 stan:
Obsazenost 2 až 6 osob, stan se2 dvoulůžkovými ložnicemi pro 4 osoby s možností 1-2 přistýlek. K vybavení stanu patří nafukovací matrace, přikrývka, polštář, kapsář, drátěný pořadač, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel.

1/2+1Kstan:
Obsazenost 2 až 3 osoby, s kuchyňkou, jedna ložnice pro 2 osoby s možností 1 přistýlky, která je ve čtyřlůžkovém stanu se 2 ložnicemi a společnou kuchyňkou se základním vybavenímpro vaření. K vybavení stanu patří nafukovací matrace, přikrývka, polštář, kapsář, drátěný pořadač, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel. Klient dává souhlas s doobsazením druhé ložnice jinými klienty CK.

1/4+2Kstan:
Obsazenost 2 až 6 osob, s kuchyňkou, stan s kuchyňkou se základním vybavenímpro vaření a se 2 dvoulůžkovými ložnicemi pro 4 osoby s možností 1-2 přistýlek. K vybavení stanu patří nafukovací matrace, přikrývka, polštář, kapsář, drátěný pořadač, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000