crosssearch

Hotel se nachází v centru města Lido di Jesolo na náměstí Piazza Marina, jen pár kroků od moře a kousek od hlavní promenády a od vodního zábavného parku Aqualandia.

Konečná cena za osobu od: 3 615 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází v centru města Lido di Jesolo na náměstí Piazza Marina, jen pár kroků od moře a kousek od hlavní promenády a od vodního zábavného parku Aqualandia.

Vybavení hotelu:

V hotelu je k dispozici recepce, trezor, 2 výtahy, Wi-Fi, čítárna, TV místnost, restaurace, bar, dětský koutek, bazén pro dospělé, dětský bazén (oba bazény v provozu v závislosti na počasí), lehátka u bazénu (za poplatek 3,5 Eur / lehátko / den), stolní tenis, zahrada, taneční večery 1 x týdně (červenec srpen), půjčovna kol (do vyčerpání), možnost hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek), prádelna (na vyžádání a za poplatek), parkoviště.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, půjčovna kol, stolní tenis, bazén.

Pláž:

Jadranské moře přímo u pláže (hotel je oddělen od pláže jen pobřežní promenádou), písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka).

Stravování:

Snídaně formou bufetu, večeře servírované výběrem z 5 menu, bufet zeleniny. Za příplatek možnost plné penze, se slevou též možnost pobytů jen se snídaní.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Lido di Jesolo

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení, TV SAT, radio, telefon, minibar, trezor, klimatizaci (za poplatek 5,5 Eur / pokoj / den) a fén. Za příplatek též pokoje s balkonem a postranním výhledem na mořskou stranu s možností pouze jedné přistýlky, či pokoje s balkonem s čelním výhledem na mořskou stranu s možností 2 přistýlek.

Tipy pro správnou volbu:

- přímo u pláže- WIFI

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 276 termínů

Celkem 276 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000