crosssearch

Poloha: výborný nově zrekonstruovaný hotel je určen pro náročnější kliety, kteří vyžadují kvalitní služby. Je umístěn v centru letoviska na náměstí Mazzini, jen 150 m od písčité pláže. V těsné blízkosti jsou restaurace s venkovním posezením, bary, zmrzlinárny a obchody. 1200...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel doporučujeme náročnějším klientům.

Pláž: 150 m

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Výborný nově zrekonstruovaný hotel je určen pro náročnější kliety, kteří vyžadují kvalitní služby. Je umístěn v centru letoviska na náměstí Mazzini, jen 150 m od písčité pláže. V těsné blízkosti jsou restaurace s venkovním posezením, bary, zmrzlinárny a obchody. 1200 m od hotelu je vodní park Aqualandia.

Vybavení: Hotel s velmi kvalitními službami. Je v provozu od roku 2007. Vstupní hala s recepcí, bazén na střeše hotelu, restaurace, bar, výtah. Všechny veřejné prostory hotelu jsou klimatizované. Klientům je k dispozici také hotelové parkoviště. Možnost využití plážového servisu na soukromé pláži v období 31.05.–05.09.2009 zdarma.

Služby za poplatek: Balkon.

Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny fénem, připojením na internet, telefonem, SAT/TV, trezorem, klimatizací. Pokoje s balkonem za příplatek viz ceník. Možno vyžádat speciální ­Suite pokoje.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000