crosssearch

Tato dvoupatrová vilka leží v klidné boční uličce v těsném dosahu centra, asi 350 m od Piazza Milano a asi 50 m od pěší promenády. Vila byla kompletně zrenovována r. 2002. Okolí je obklopeno subtropickou vegetací, která spříjemní každou odpolení nebo večernou procházku. Tato...

Konečná cena za osobu od: 5 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tato dvoupatrová vilka leží v klidné boční uličce v těsném dosahu centra, asi 350 m od Piazza Milano a asi 50 m od pěší promenády. Vila byla kompletně zrenovována r. 2002. Okolí je obklopeno subtropickou vegetací, která spříjemní každou odpolení nebo večernou procházku. Tato rezidence je pro svou dovolenkovou atmosféru vhodným výběrem pro všechny věkové kategorie.

Vybavení

Šest kompletně vybavených apartmánů s parkovacími místy. Množství resturací, pizzerií, kaváren a obchodů najdete v blízkém okolí.

Ubytování

Vilka se skládá ze 3 přízemních apartmánů s terasou a 3 apartmánů v 1. patře s balkonem, každý má vlastní parkovací místo (v ceně), TV/SAT a klimatizaci (za poplatek). Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Sport

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, množství sportovního a společenského vyžití. Nedaleko se nachází aquapark. Pro děti: pískoviště, míčové hry, skluzavky.

Tipy na výlety

Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Nejhodnotnějšími architektonickými památkami jsou kostel na pobřeží a jedinečná kuželovitá zvonice.
Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů.
Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Pláž

Písečná: asi 150 m od rezidence. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/AP) v ceně, k dispozici od poloviny května do poloviny září.

BILO 4

obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, rozkládacím dvoulůžko, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000