crosssearch

Sant Angelo Village

Itálie, Severní Itálie - Cavallino

Výborně vybavený prázdninový komplex ležící přímo u moře v zalesněném prostoru s krásnou parkovou úpravou v letovisku Cavallino (Veneto, Itálie). Najdete zde širokou písečnou pláž s jemným pískem a čistým mořem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Výborně vybavený prázdninový komplex ležící přímo u moře v zalesněném prostoru s krásnou parkovou úpravou v letovisku Cavallino (Veneto, Itálie). Najdete zde širokou písečnou pláž s jemným pískem a čistým mořem. Součástí areálu je mnoho špičkových zařízení a akti vit. Patří k nim především moderně vybavený komplex bazénů s tobogány a hydromasážní částí, dále je k dispozici sportovní areál pro dospělé i děti (2 tenisové kurty, stolní tenis, fi tness centrum, půjčovna lodí, šlapadel a windsurfi ngu, půjčovna jízdních kol), dětská hřiště s prolézačkami a skluzavkami, restaurace, supermarket, bary, pizzerie, odpočinkový park Zahrada růží, směnárna ad. V areálu připravuje animační tým různé kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé. Provoz komplexu se řídí stanoveným řádem, je pečlivě střežen ve dne i v noci.

Ubytování:

Mobilhome Willerby (max. 4 osoby) obytné přívěsy (16 m + terasa 12 m) se sociálním zařízením (WC+sprcha). Individuálně ovladatelná klimati zace! Jedna dvoulůžková ložnice s úložným prostorem, další dvoulůžko v obytné části, kde se nachází skříň a další úložné prostory. V uzamykatelné plastové konstrukci, kterou je uzavřena terasa, je venkovní kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 4 židle), parkoviště pro 1 auto. Mobilhome Willerby Fresco (max. 6 osob) obytné přívěsy (23 m + terasa 15 m) vybavené stejně jako Willerby pro 4 osoby (viz výše). Navíc je zde další oddělená ložnice s 2 lůžky, v obývací části barevná TV+SAT. Hradí se vždy všechna lůžka, ve Willerby 4 lůžka, ve Willerby Fresco 6 lůžek.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupení na místě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000