crosssearch

Kemping Marina Di Venezia

Itálie, Severní Itálie - Cavallino

Marina di Venezia je jeden z největších kempů v Itálii, který je vyhledáván turis&ty ze všech koutů světa. Má výbornou polohu, je situován na nejvzdálenějším cípu poloostrova Cavallino, hned u úžas&né písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Marina di Venezia je jeden z největších kempů v Itálii, který je vyhledáván turis­ty ze všech koutů světa. Má výbornou polohu, je situován na nejvzdálenějším cípu poloostrova Cavallino, hned u úžas­né písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nabízí kvalitní služby, množství obchodů, restaurací, kaváren a pro radost nejmenších - rozsáhlý aquapark s atrakcemi. Široká škála zábavních aktivit organizovaná animátory je také součástí jeho služeb. Od Punta Sabbioni, odkud se můžete nechat odvést i do Benátek, je vzdálen 2,5 km.

Vybavení / Sport / Zábava

recepce, trezor k pronájmu, prádelna, internet/ WiFi (za poplatek), kadeřnictví, lékař, supermarket, noviny/tabák, obchody s oblečením, obuv, obchod se suvenýry, bazar, foto shop, několik restaurací a pizzerií, dvě take-away restaurace, bar, snack bar, sendvič bar, zmrzlina, Aquamarine park - vodní svět s dětským bazénem, dětská laguna se skluzavkami a zámkem, olympijský bazén, bazén s vlnami a skluzavkami, jacuzzi, lehátka a slunečníky kolem bazénů i na piáži za popiatek, dětské hřiště, mini fotbai, piážový voiejbai, basketbai, stoiní tenis, iukostřeiba, denní a večerní animace, mini kiub (5-9 iet), kiub pro děti 10-12 iet, za popiatek: tenisové kurty, minigoif, pronájem koi a kánoí, šiapadei, banán, katamarán, sportovní vybavení k windsurfingu a kitesurfingu, vodní iyže a potápění.

Ubytování / Vybavení

Happy Standard nebo Happy Lux, možnost klimatizace za poplatek.

Stravování

bez stravy

Náš názor

skvělá rodinná dovolená, kde si na své přijdou hosté všech věkových kategorií. Prostorný areál, pohodlné ubytování v soukromí, zeleň a prvotřídní služby - vše je tu navrženo tak, aby byla vaše dovolená jednoduše dokonalá!

Pláž

přímo na pláži

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000